Vojtěch Nezval (*18.4. 1997) je zastupitel města Přerova, člen krajské komise pro dopravu. V Přerově je členem majetkoprávní komise. Pracuje jako logistik a servisní specialista v obchodní firmě.

Vojtěch Nezval se narodil v Přerově a na své město je náležitě hrdý. Chodil zde na základní školu, po jejímž dostudování absolvoval střední školu v Zábřehu. Nyní dokončil bakalářský obor na Filozofické fakultě Univerzity Palackého. Má zálibu v elektronice a nových technologiích. Má rád Rock a Punk a v poslední době si rád poslechne i rap nebo hiphop. Ve volném čase se věnuje horolezectví, boulderingu a turistice.

K Pirátům se přidal, protože souzní s pirátskými hodnotami a názory. Jak sám říká, není strany, která by mu byla názorově bližší než Piráti.

V Přerově má nejraději historické centrum, ve kterém také bydlí. Líbí se mu hlavně pro jeho atmosféru a život, který ale podle něj poslední dobou skomírá. Chce proto změnit své okolí a rodné město k lepšímu.

Po volbách se chce zaměřit hlavně na kulturu a dopravu. Nechce však zůstat jen u toho a proto si rozšiřuje své znalosti i v majetkoprávní oblasti.